אוטולי - חוות דעת לרכב שלך
האתר שמביא לכם חוות דעת על הרכב הבא שלך - כאן תמצאו את כל המידע שחשוב לקניית הרכב הבא שלכם!

מיצובישי

מיצובישי
Manufacture Information
שם יצרן:מיצובישי
שם באנגלית:Mitsubishi
שנת הקמה:1917
מייסדים:תאגיד מיצובישי
מטה החברה:טוקיו, יפן
כלי רכב בשנה:2,219,462
קונצרן:תאגיד מיצובישי
מספר עובדים:30,777
בין אם אתם סטודנטים שמחפשים סופר מיני, בין אם אתם מחפשים משפחה בת 4 נפשות שמחפשת משפחתית חדשה, או שאולי אתם קבלן חשמל שמחפש טנדר קשוח, במיצובישי תמצאו את הכל. חברת שלושת היהלומים מציעה מכוניות במגוון רחב של קטגוריות, ולאחרונה אף נכנסה לשוק ההיברידיות, עם המיצובישי אאוטלנדר PHEV, רכב פנאי חדש שנטען באמצעות השקע הביתי ומאפשר נסיעה של 52 ק"מ מבלי לשלם דלק.

קבוצת מיצובישי נוסדה בשנת 1870 היא קונגלומרט החברות הגדול ביותר ביפן. החברה עוסקת במגוון רחב של תעשיות, בין היתר בתעשיית החשמל והאלקטרוניקה, כרייה, תקשורת, נפט וגז, כלי רכב ועוד.

חברת "מיצובישי מוטורס" היא יצרנית רכבים יפנית בינלאומית, שמטה החברה יושב בטוקיו, יפן. בשנת 2011 מיצובישי מוטורס היה יצרן המכוניות ה – 6 בגודלו ביפן, וה – 16 ברחבי העולם.

לוגו החברה, יהלום האדום בעל שלוש הצלעות, משותף למעל 40 חברות שבבעלות מיצובישי.

חטיבת המכונית של מיצובישי הוקמה לראשונה בשנת 1917, דווקא מתוך חטיבת הספינות. הדגם הראשון תוצרת החברה נקרא כמו בהרבה מקרים ""Model A, שהיה גם הרכב היפני הראשון בייצור סדיר.

בשנת 1934 אוחדו חטיבת הספינות וחטיבת המטוסים בחברה, והפכו להיות החברה התעשייתית הפרטית הגדולה ביותר ביפן (חברת  MHI). למרות שהחברה המאוחדת לא שמה את ייצור המכוניות בראש סדר העדיפויות, 3 שנים לאחר מכן מיצובישי הוציאה אבטיפוס למכונית סדאן שנועדה לשימוש צבאי שנקרא PX33. זו הפעם הראשונה שחברה יפנית פיתחה מכונית בעלת הנעה כפולה קבועה.

בתום מלה"ע השנייה, החברה חזרה לייצר מס' כלי רכב, כגון כלי משא תלת-גלגלי וקטנוע.

בשנת 1950 חברת  MHI פוצלה ל – 3 חטיבות נפרדות, עפ"י מיקום גיאוגרפי. ב – 1951 אחת החברות החלה בייבוא מכונית סדאן אמריקאית העונה לשם "Henry J", מתוצרת חברת "קייזר מוטורס". חטיבה אחרת של מיצובישי החלה בייבוא חלקים של ג'יפ CJ מחברת "ווילי"…

לקרוא עוד
פופולארי

  ייעוץ בקניית רכב

  אלבר
  אוויס
  באדגט
  אלדן
  הרץ
  שלמה סיקסט