אוטולי - חוות דעת לרכב שלך
האתר שמביא לכם חוות דעת על הרכב הבא שלך - כאן תמצאו את כל המידע שחשוב לקניית הרכב הבא שלכם!

הדור החמישי של ניסאן מיקרה שובר מוסכמות – בישראל רק ב – 2018

מאת דורון כהן

גדולה, מעוצבת ואיכותית יותר – ניסאן מיקרה 2017 החדשה.

המיקרה החדשה מציגה מהפך עבור הדגם, כבר לא קטנה וזולה אלא גדולה, איכותית ומוכנה להתחרות על ראשות סגמנט הסופרמיני.

ניסאן חשפה בתערוכת פריז את המיקרה 2017 החדשה, הדור החמישי לסופרמיני של ניסאן. אם עד עתה המיקרה הייתה מכונית קטנה יחסית לסגמנט הסופרמיני ובעיקר פשוטה יותר יחסית למתחרות המובילות, הדור החמישי של הדגם מציג מהפך מוחלט – גדול יותר, איכותי יותר ועם כוונה ברורה להתחרות על ראשות הסגמנט.

המיקרה מבוססת על פלטפורמה חדשה (השונה בתכלית מזו של הקליאו) והיא גדולה משמעותית מהדגם היוצא ונושאת מידות המציבות אותה במרכז סגמנט B.

מימדים חדשים…..

Nissan-Micra-2017

לדגם החדש אורך של 3,995 מ”מ, רוחב של 1,742 מ”מ, גובה של 1,452 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,525 מ"מ, לעומת הדגם היוצא, המיקרה החדשה ארוכה יותר ב-170 מ"מ, רחבה ב- 77 מ"מ, נמוכה ב-69 מ"מ ולבסיס הגלגלים נוספו 75 מ"מ.

מנוע

את המיקרה ישרתו, לפחות בשוק האירופאי, שלושה מנועים. היצע מנועי הבנזין כולל מנוע 0.9 ליטר שלושה צילינדרים טורבו עם 90 כ"ס שנלקח מרנו, מנוע 1.5 ליטר דיזל בהספק של 90 כ"ס, גם הוא מרנו, ובהמשך יצטרף מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים אטמוספרי בהספק של 73 כ"ס.

בשלב מאחור יותר ניסאן צפויה להציג גרסה חזקה יותר של מנוע ה-0.9 ליטר טורבו. ניסאן לא מציינת את היצע תיבות ההילוכים בדגם, אך ניתן לצפות לתיבת הילוכים ידנית ולתיבת הילוכים CVT רציפה.

תא הנוסעים ועיצוב

גם תא הנוסעים חדש ועדכני המציג קפיצת מדרגה לעומת הדגם היוצא.

העיצוב החיצוני של הדגם מציג שינוי כיוון מוחלט מהדגם היוצא, כבר לא עגלגל, אלא אולטרה מודרני הנשען על שפת העיצוב העדכנית של ניסאן. בזכות העיצוב החדש מהנדסי ניסאן הצליחו להשיג מקדם גרר נמוך יחסית לדגמי האצ'בק – 0.29.

כמו העיצוב החיצוני, גם תא הנוסעים מציג מהפכה עבור הדגם, בעיקר בתחומי המרווח, האיכות והאבזור לעומת הדגם היוצא. רשימת האבזור כוללת מרכיבים כגון בקרת אקלים, בקרת שיוט, מולטימדיה "7 ועוד.

Nissan-Micra-2017.1

בטיחות

ניסאן מוסיפה כסטנדרט מגוון מערכות בטיחות מתקדמות, כולל התראה על סטייה מנתיב לרבות תיקוני היגוי, מערכת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, אור גבוה אוטו', זיהוי תמרורים, התראה על עצמים באזורים מתים ומצלמות היקפיות המספקות מבט 360 מעלות סביב הרכב.

 

 

אבזור: (בדגם הצפוי להיות מיובא ארצה)

  • 2 חלונות חשמל
  • דיבורית bluetooth
  • מחשב דרך
  • מערכת שמע MP3

ניסאן מיקרה דור 4 , כאמור גדול מקודמו ומשקף ניסיון של ניסאן לפשט ולהוזיל את הסופרמיני החשובה – כמו גם להפוך אותה לחסכונית יותר. העיצוב. נוחות הנסיעה, כיול חדש של המתלים הסופג והרך- C – L – A, מהווים מכלול של תכנון מחודש ומרענן של ניסאן, המספק מענה ראוי לתחרות הצפויה בקטגוריית הסופר מיני.

ניסאן מיקרה החדשה תוצע לקהל החל ממרץ 2017 – באירופה. מקרסו, יבואנית ניסאן, נמסר כי המיקרה תגיע רק בעוד כשנה וחצי – לקראת 2018 – אז תקבל גם תיבה אוטומטית.

Nissan-Micra-2017.2

    ייעוץ בקניית רכב